Bonus American Express'ten 420 TL Ekstra Bonus | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bonus American Express’ten 420 TL Ekstra Bonus

Kredi kartlarının, kullanıcılarına sunduğu avantaj ve fırsatlar herkesin bildiği bir gerçektir. Fakat bazı kredi kartları, diğer kredi kartlarından daha fazla fırsat ve katkı sunabilir. Bonus American Express de bunlardan bir tanesi. Şimdi Bonus kampanyaları ile American Ekspress kullanıcıları fazladan 420 TL Bonus kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu American Express kampanyaları ile American Express kredi kartı kullanıcıları ayda 35 TL olmak üzere toplamda yılda 420 TL TL’ye kadar fazladan Bonus kazanabilme imkanına sahipler. Restoran, market ve akaryakıt harcamalarında %1 fazladan olmak üzere toplamda 25 TL Bonus fazladan kazanabilirler. Ayrıca ay içerisinde yine aynı sektörden 10 defa en az 25 TL’lik harcama yapması durumunda 10 TL daha Bonus kazanabilirler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından sadece American Express kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Bonus ailesine ait diğer kredi kartları bu kampanyadan ve fırsattan yararlanamazlar. Bonus kredi kartlarına sahip olsanız da herhangi bir American Express kredi kartına başvuru yaparak bu fırsat ve ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu bir kampanyadan ziyade uygulama olarak başlamıştır. Bu nedenle herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. American Express kullanıcısı olmanız bu ayrıcalıktan yararlanmak için yeterlidir. Hem yeni, hem de mevcut kullanıcılar aynı ayrıcalıklardan yararlanabilirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu uygulama için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. İsteyen herkes, istediği zaman American Express kredi kartı kullanmaya başlayarak daha fazla Bonus kazanma fırsatından faydalanabilir. Bonus, önceden haber vermeksizin bu uygulamanın koşullarını değiştirebilir ya da uygulamayı sonlandırabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.