Kampanya Bulucu

Bonus American Express ile Yılda 420 TL Extra Bonus

Bonus kredi kartları alışverişlerde size birçok Bonus, taksit ve indirim fırsatı sunuyor. Şimdi American Express kredi kartı kullanmış olduğunuzda yıl içerisinde diğer kartlara oranla 420 TL extra fazla Bonus alabilirsiniz. Üstelik bu kazanım Bonus kampanyalarının dışındadır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu American Express kampanyaları ile kredi kartını almış olduğunuzda oldukça ayrıcalıklı bir kredi kartı ailesine sahip olabilirsiniz. Sadece Garanti Bankası ile değil, Denizbank, TEB ve Vakıfbank ve İş Bankası olan her yerden kredi kartınız ile istediğiniz işlemi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Birçok avantaj ile birlikte diğer Bonus kerdi kartlarına göre de yıllık 420 TL Bonusu fazladan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Bonus American Express kredi kartlarında geçerli olacaktır. Diğer Bonus kredi kartları Bonus American Express’in yararlandığı ayrıcalıklardan yararlanamaz. Ayrıca bu ayrıcalıklar sadece kampanya olarak olmadığı için bir süreklilik olmaktadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kanaldan American Express kredi kartı başvurusu yapmanız yeterlidir. Eğer zaten kredi kartınız var ise bunu yapmanıza gerek yoktur. Yapmış olduğunuz alışverişlerde normalden %1 daha fazla Bonus kazanarak 25 TL Bonus kazanabilme şansı bulursunuz. Ay içerisinde 10 defa akaryakıt, market ve restoran sektörlerinden 25 TL’lik alışveriş yapmanız durumunda 10 TL daha Bonus kazanarak aylık 35 TL, Yıllık ise 420 TL ekstra Bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir tarih sınırlaması bulunmuyor. Bu nedenle American Express kullanıcısı olduğunuz an bu kampanyadan sürekli olarak yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bir kampanyadan ziyade uygulama olduğu için tarih ile sınırlandırılmamıştır, ama Bonus istediği zaman bu uygulamayı sonlandırabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.