Kampanya Bulucu

Bonkör Vadaa Şubat’ta 50 TL Worldpuan Hediye Ediyor!

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Bu kampanya sayesinde, çok katlı mağaza, giyim, ayakkabı, kozmetik, gıda marketi, kuyum, aksesuar, kozmetik, oyuncak, kırtasiye, saat, optik, manav, kasap, kafe, restoran, çiçekçilik ve şarküteri sektörlerinde yer alan ve Yapı Kredi World Üye iş yerlerinden biri olan mağazalarda tek seferde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişin ardından yapacağınız her 100 TL’lik alışveriş için 10 TL World Puan kazanır ve toplamda da 50 TL World Puan kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 1 Şubat 2017 ve 19 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yapması gereken şey “KAZAN” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak müşteri numarasını girmeli ve 4454 numarası kısa mesaj göndermelidir.

Bununla birlikte Yapı Kredi Bankası tarafından yapılmış olan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirdiğiniz taktirde bu uygulamanın içinde yer alan “Kampanyalar” bölümü içerisinden “Bana Özel” kısmında yer alan “Katıl” butonuna tıklayarak da bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Kampanya kapsamında kullanabileceğiniz kartlar Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile birlikte bireysel Türk Lirası kartlarıdır.

Vakıfbank ve Alabaraka Türk World Card’ları bu kampanyaya dahil olsa da Türkiye Ekonomi Bankası ile Anadolu Bank World Card’ları bu kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Albaraka World Card İle Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Albaraka World Card’ı ile birlikte bu kampanyaya katılabilmek için “KAMPANYA” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmalı ve “AL” yazdıktan sonra hiçbir boşluk bırakmadan sekiz haneli müşteri numarasını girdikten sonra 4454 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Vakıfbank World Card İle Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bir Vakıfbank World Card’ına sahipseniz, bu kampanyaya katılabilmek için KAMPANYA yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kartınızın son altı hanesini girdikten sonra 6635 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Kampanyadan World Puan Kazanma Sınırı Var mı?

Evet, var. Bu kampanya ile kazanabileceğiniz world puan 50 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Müşterilerin kısa mesaj ile bu kampanyaya katılabilmesi için en az bir adet açık statüye sahip Yapı Kredi bireysel kredi kartının ya da bireysel Türk Lirası kartının bulunması gerekmektedir.

Bireysel kredi kartları ile birlikte kampanyaya katıldığınız taktirde kazandığınız World Puanları 2 Mart 2017 tarihine kadar en az bir adet açık statüye sahip bireysel kredi kartına yüklenecektir.

World Puanları kullanmak için son kullanım tarihi 13 Mart 2017 olarak belirlenmiş olup 14 Mart 2017 tarihinde kullanılmayan World Puan’lar geri alınacaktır.

Açık bireysel Türk Lirası kartınız olması halinde ise 7 Mart 2017 tarihine kadar kazandığınız World Puanlar kartınıza yüklenecektir.

Yapı Kredi bankası tarafından bu kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma ya da kampanyayı dondurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.