Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Yolculuk Biletlerinize Anında 10 TL İndirim

BKM Express kartınız ile biletall.com adresinden alacağınız 30 TL ve daha üzeri biletlerinizde anında 10 TL indirim kazanıyorsunuz. Kampanya, Metro Turizm ve Ulusoy Turizm dışında ki tüm yolculuk biletlerinde geçerli olacak.

Kampanya 3 Kasım 2014 ile 3 Aralık 2014 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bunun dışında ki tek kriter biletall.com adresinden almış olmak ve alınan biletin 30 TL ve ya daha üzerinde olmasıdır. Tüm uçak ve otobüs biletlerinde geçerli olacak olan kampanyadan sadece ilk 4000 kişi yararlanabilecek. Yani kampanya sadece 4000 kişi ile sınırlı tutulmuş. Kampanya sadece kişi bazlı olduğu için, herkes bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecek.

Bu kampanya Finansbank’a ait tüm kredi kartlarında geçerli. Üstelik diğer kampanyaların aksine bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilebilir. Fakat aynı sitenin iOs ve Android uygulamalarında bu kampanya geçerli olmayacaktır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta Ulusoy ve Metro firmalarından almamak.

CardFinans biletall

BKM Express biletall.com 10 TL indirim kampanyasının detayları:

Kampanya,  03.11.2014 -03.12.2014 tarihleri arasında www.biletall.com sitesinden tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri peşin yada taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya, www.biletall.com sitesinden yapılan uçak ve otobüs biletlerinde geçerlidir.

Metro Turizm ve Ulusoy Turizm biletlerinde kampanya geçerli değildir.

Kampanyadan ilk 4.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

Aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı üyenin kampanyadan birden fazla yararlanması durumunda ilgili işlem iptal edilecektir.

Kampanya, tüm Finansbank kredi kartlarında geçerlidir.

Bu kampanya, diğer Finansbank kredi kartı kampanyalarıyla birleştirilebilir.

Kampanya, Biletall’ın iOS ve Android uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

BKM ve Biletall kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.