Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Türk Hava Yolları Biletinize 250 Mil

Uçak bileti konusunda yapılan kampanyalar oldukça kısıtlıdır. Genellikle ya erken alımlarda bir indirim söz konusu olur, ya da Mil kazanımı yolu ile bir avantaj elde edilir. Şimdi BKM Express kampanyaları ile THY bileti almış olduğunuzda 250 mil kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu THY kampanyaları ile BKM Express uygulamasına Miles&Smiles kartınızı ekleyerek bu kart aracılığı ile THY’dan uçak bileti almış olduğunuzda, bu biletten tam 250 Mil kazanma şansınız bulunur. Bu kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemeyi de www.turkishairlines.com adresinden yapmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası sadece Miles&Smiles üyelerinin katılımına açıktır. BKM Express uygulamasına ekleyeceğiniz ve ödeme yapacağınız diğer kartlar kampanya kapsamına alınmayacak ve bu kampanya koşullarından faydalanamayacaktır. Kartınızın mil özelliği olmadan kampanya kapsamında ki Mil puanları da alabilme şansınız olmaz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Öncelikle Miles&Smiles kampanyalarından yararlanabilmeniz için, bileti www.turkishairlines.com adresinden almanız gerekir. Acente veya bayilerden alınan biletlerde bu kampanya geçerli değildir. Miles&Smiles kredi kartınızı BKM Express’e kaydederek BKM Express aracılığı ile bu karttan almanız kampanyaya katılma açısından yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Eylül tarihinde başlayan bu uçak bileti kampanyası 3 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya şartlarına uygun şekilde bilet alımını gerçekleştirmelidir. Biletin sınıfı ve yönü kampanya açısından önemli değildir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. Müşteri bazlı olarak kurgulanan bu kampanyada kaç kredi kartına sahip olduğunuz kampanya açısından bir şey değiştirmez, herkes bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanabilir. Kampanya, katılacak ilk 12.000 kişi ile sınırlıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.