BKM Express'ten Total'de Akaryakıtta 25 TL İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Total’de Akaryakıtta 25 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“BKM Express’ten Total’de Akaryakıtta 25 TL İndirim!” kampanyasının sunduğu avantaj, BKM Express kartı ile kampanya tarihleri içinde Total mobil uygulaması kullanılarak 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan kişilere verilecek olan 25 TL değerinde akaryakıt indirimidir!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 19 Aralık 2016 ve 19 Şubat 2017 tarihleri arasında anlaşmalı olan tüm Total akaryakıt istasyonlarında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapacağınız akaryakıt alışverişlerinden indirim kazanmanız söz konusu değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde BKM Express kartı ile Total mobil uygulaması üzerinden anlaşmalı olan TOTAL istasyonlarından 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde bulunmaktır.

Bu kampanyadan sadece Club TOTAL üyesi olan ve Club TOTAL Card ile birlikte alışveriş yapan kişiler faydalanabilecektir. Bununla birlikte plakanızın TOTAL mobil uygulaması tarafından tanımlanmış olması gerekmektedir.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılım kampanya koşullarını yerine getiren ilk 8.000 kişi ile sınırlandırılmış durumdadır. Bu sayıya ulaşılmasının ardından kampanya otomatik bir şekilde durur.

Bununla birlikte Club Total Card sahibi olan her bir üye bu kampanyadan en fazla üç kez yararlanabilir. Bu nedenle tek bir kişinin kazanabileceği en yüksek akaryakıt indirim tutarı 75 TL ile sınırlandırılmış durumdadır. Bu kampanyadan aynı Club TOTAL Card sahibinin üçten fazla kez yararlandığı tespit edildiği taktirde bu kişinin kazanmış olduğu indirim geri alınacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Sadece TOTAL mobil uygulamasında tanımlanmış olan plakalar ile yapılan yakıt alımları bu kampanya kapsamına dahil edilecektir.

LPG ürünleri ise kampanyaya dahil edilmemiştir.

Mobil ödeme sürecinin başlayabilmesi için TOTAL mobil uygulaması için bildirimlerin açık olması gerekmektedir.

Bu kampanya da istasyon güvenlik kuralları nedeniyle TOTAL mobil uygulamasının sadece aracın içindeyken kullanılması gerekmektedir.

BKM ve TOTAL bu kampanyanın koşulları ile ilgili değişiklik yapma hakkını tamamen saklı tutmaktadır.

Türkiye Halk Bankası tarafından bu kampanyaya ait olan koşulların bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.