BKM Express'ten Sun Express Uçak Bileti Kampanyası | Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Sun Express Uçak Bileti Kampanyası

BKM Express’ten Sun Express Uçak Bileti Kampanyası

BKM Express, kredi kartı ve banka kartları kullanmanın en avantajlı yollarından biri. Hem oldukça güvenilir, hem kolay hem de kampanyaları ile oldukça avantajlı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile uçak biletlerinizi de indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Sun Express kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile www.sunexpress.com.tr adresinden bilet alımı yapmış olduğunuzda uçak biletleri için 10 TL indirim uygulanacaktır. Üstelik kampanya her bilet alımında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler sadece Sun Express’in resmi internet sitesinden alışveriş yaptıklarında bu kampanyadan yararlanabilirler. Diğer bayi ve acentelerden yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir SMS gönderimi, kayıt işlemi, kampanya kodu kullanımı ya da başka bir şey yapılmasına gerek yoktur. BKM Express aracılığı ile kampanya tarihleri arasında www.sunexpress.com.tr adresinden herhangi bir uçak bileti almanız yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

6 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında biletlerini alarak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alımlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Bu kampanya www.sunexpress.com.tr internet sitesinden alınan tüm uçak biletlerinde geçerlidir. Bilet alımında kampanyadan yararlanabilmek için 31 Aralık tarihine kadar alınmalı ve alınan biletin uçuş tarihleri de 6 Kasım 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında olmalıdır. Ayrıca kampanya sadece ilk 12.000 işlem için geçerli olacaktır. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ