BKM Express'ten Sinemia'da Yüzde 25 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Sinemia’da Yüzde 25 İndirim

Kredi kartı kullanmanın en kolay yollarından biri olan BKM Express, aynı zamanda yaptığı kampanyalarla da birçok avantaj sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Sinemia’dan alacağınız tüm biletlerde %25 indirim fırsatınız olur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Sinemia kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express ödeme sistemini kullanarak, www.sinemia.com internet sitesinden online olarak alacağınız bütün biletlerde %25 indirim imkanından yararlanabilirsiniz. Üstelik kampanyadan kampanya süresince istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız olabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya BKM Express kullanan bütün müşteriler için geçerlidir. Kampanya kapsamında hangi kredi kartı ile ya da banka kartı ile ödediğinizin bir önemi yoktur. Kampanya için gerekli olan tek şey sadece BKM Express aracılığı ile ödenmesidir. Ayrıca kampanya sadece www.sinemia.com’dan yapılan bilet alımlarında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.sinemia.com internet sitesinden BKM Express aracılığı ile yapacağınız ödemeler otomatik olarak kampanya kapsamına alınacaktır ve indirim uygulanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

21 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 21 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalar kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya sadece ilk 1.500 işlem için geçerlidir. Ayrıca bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Bu kampanyadan birden fazla kez yararlanamazsınız. Yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecektir. 1.500 işlem tamamlandığında kampanya tarihi bitmese de kampanya otomatik olarak duracaktır. Bu kampanyayı diğer banka kampanyaları ile de birleştirebilme şansınız bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.