Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Polo’da Yüzde 20 İndirim Kampanyası

Kredi kartı kullanmanın en kolay ve avantajlı yollarından bir tanesi olan BKM Express, yaptığı kampanyalar ile kullanıcılarına oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Polo marka giyim alışverişlerinizde yüzde 20 indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Polo kampanyaları ile BKM Express sistemini kullanarak herhangi bir kredi kartınız ile tr.uspoloassn.com adresinden alışveriş yapmış olduğunuzda %20 oranında bir indirim kazanabilirsiniz. Bu sayede oldukça ünlü giyim markasını indirimli olarak alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu US POLO kampanyaları tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Hangi banka ya da kredi kartı türü olduğu fark etmeden, BKM Express’e kayıtlı herhangi bir kartı bulunan müşteriler Polo’nun Türkiye’de ki resmi internet sitesine girip alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilir?

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra alışverişi tamamlayıp, ödeme şeklini BKM Express olarak belirledikten sonra “İndirim Kuponu Kullan” alanına BKMEXPRESS yazarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

13 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 13 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacak?

Kampanya hediye çeki alınması dışında ki bütün alışveriş kategorilerinde geçerlidir. Hediye çeki alımları kampanya kapsamınındışındadır. Üstelik bu kampanya diğer banka kampanyaları ile de birleştirilebilir. Hem BKM Express, hem de US POLO, haber vermeden bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.