Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Pierre Cardin’e Özel Yüzde 20 İndirim

Kredi kartlarını kullanmanın, özellikle de internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanmanın en kolay yolu olan BKM Express, şimdi sunduğu ayrıcalıklarla da müşterilerini gönlünü kazanıyor. BKM Express kampanyaları ile Pierre Cardin’den yapacağınız alışverişlerde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Pierre Cardin kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile Pierre Cardin’in internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde yeni sezon ürünler için %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için tek şart ödeme şekli için BKM Express’in seçilmesidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya BKM Express’e kayıtlı herhangi bir kartı bulunan tüm müşteriler için geçerlidir. Hangi banka ya da hangi kredi kartı olduğunun kampanya açısında bir önemi yok. Kampanya için tek şart BKM Express aracılığı ile ödenmesidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi ya da SMS gönderimi gibi şeyler yapmanıza gerek yoktur. Direk olarak www.pierrecardin.com.tr adresine girip alacağınız ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme biçimini BKM Express olarak seçip, daha sonra “İndirim Kuponu No” alanına da BKMEXPRESS yazmanız durumunda toplam fiyat üzerinden %20 indirim tutara yansıyacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

19 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 19 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yaparak yararlanabilirler. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya indirimsiz olarak satışa sunulan tüm yeni sezon ürünlerde geçerlidir. Eğer sepete ürünleri karışık olarak koydu iseniz, sadece indirimsiz yeni sezon ürünlerinin tutarları üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacaktır. Geriye kalan ürünler kendi fiyatlarında kalacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.