Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Kitapyurdu.com’da Geçerli 15 TL İndirim

Online olarak satış yapan en büyük kitap sitelerinden olan www.kitapyurdu.com internet sitesi, BKM Express kampanyaları kapsamında tüm kitapseverlere bir fırsat sunuyor. Bu kitap yurdu kampanyalarından yararlanmak için alışverişi BKM Express aracılığı ile yapmanız gerekir.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile, belirlenen tarihler arasında BKM Express aracılığı ile www.kitapyurdu.com internet sitesinden tek seferde 75 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda, anında 15 TL indirimden faydalanabiliyorsunuz. Ödemenin peşin ya da taksitli yapılacak olması kampanya açısından bir şey değiştirmeyecektir.

Bu kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının yararlanabileceği şekilde kurgulanmıştır. Fakat kampanya sadece ilk 4.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Bu kişi sayısı dolmuş olduğunda kampanya süresi bitmemiş olsa bile kampanya otomatik olarak durur.

Bu Kampanyadan kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kişi sadece bir defaya mahsus yararlanabilir. Alışveriş yaptığınız ya da BKM Express’e kayıtlı olan kredi kartı sayısının bu kampanya koşulları ile hiçbir ilgisi yoktur. Çünkü kampanya kişi bazlı olarak işleyecektir.

Kampanya Ne Zamana kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece Haziran ayı içerisinde geçerli olacak. Yani 1 Haziran 2015 tarihinden 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarih dolmadan işlem sayısı 4.000’i geçerse kampanya otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya için Geçerli Alışverişi Nereden Yapmak Gerek?

Kampanya sadece www.kitapyurdu.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. mobil site ya da uygulamalar ile yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışındadır. Bu nedenle herhangi bir indirimden yararlanamazsınız.

BKM Express’i nasıl kullanmaya Başlatım?

Android ya da iOS işletim sistemine sahip cep telefonlarından App Store ya da Google Play Store’a girerek bu BKM Express uygulamasını indirebilir, üye olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.