Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Kitapyurdu.com’a Özel 20 TL İndirim

BKM Express, kredi kartı kullananların internetten yaptığı alışverişi oldukça güvenli ve hızlı bir hale getiren önemli mobil uygulamalardan bir tanesi. Üstelik kampanyaları ile de kullanıcılarına birçok fırsat sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Kitapyurdu.com’da 20 TL indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nelerdir?

Bu kitapyurdu kampanyaları ile belirli tarihler arasında BKM Express sistemini kullanarak www.kitapyurdu.com internet sitesinden tek seferde 75 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 20 TL indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya akıllı telefonuna BKM Express mobil uygulamasını indiren herkesin katılımına açıktır. Kampanya hem yeni, hem de mevcut kullanıcıların katılımına açıktır. Kampanyadan tüm banka ve kredi kartları yararlanabilir. Önemli olan ödemenin BKM Express sistemi ile yapılmasıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri içerisinde BKM Express ile www.kitapyurdu.com ya da m.kitapyurdu.com internet sitelerinden tek seferde en az 75 TL’lik bir harcama yapmanız kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

21 Nisan tarihinde başlamış olan bu kampanya 21 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında harcamalarını yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapacağınız harcamalarda kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kullanıcı sadece 1 defa yararlanabilir. Kimse 1 defadan daha fazla bu kampanyadan faydalanamaz ve 20 TL’den daha fazla indirim kazanamaz. Kampanya sadece ilk 6.700 işlem için geçerli olacaktır. Bu sayı dolduğunda, kampanya süresi devam etse bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Ayrıca kampanya hediye çeki, altın ve ziynet alımlarında geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.