Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Kamil Koç Biletlerine 5 TL İndirim

BKM Express hızlı ve güvenli bir kredi kartı ile ödeme aracılığı sunarken, bir yandan da yaptığı kampanyalarla müşterilerine ayrıcalıklı alışveriş sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Kamil Koç’tan alacağınız tüm otobüs biletlerinde 5 TL İndirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Kamil Koç kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile yapacağınız 50 TL ya da daha üzerinde ki ödemeye 5 TL indirim yapılacaktır. Üstelik bu kampanyadan yararlanan müşteriler kampanyayı diğer banka ya da Kamil Koç kampanyaları ile birleştirebilir.

Bu kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express üyelerinin katılımına açıktır. Hangi banka ya da kredi kartı olduğu fark etmeden BKM Express aracılığı ile ödeme yapacağınız bilet alımlarında kampanyadan faydalanabilirsiniz. Fakat kampanyanın geçerli olabilmesi için Yolkart sahibi olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi, SMS gönderimi ya da kampanya kodu kullanımına gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında BKM Express ile www.kamilkoc.com.tr adresinden, mobil siteden ya da mobil uygulamadan 50 TL ve üzeri yapacağınız harcamada geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Haziran ayında başlamış olan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bilet alımlarını yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemelerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Bilet Alımlarında Geçerlidir?

Kampanya kapsamında alacağınız biletin ilk olarak en az 50 TL tutarında olması gerekiyor. Bunun yanı sıra kampanya sadece internet sitesi ya da mobil uygulama ile alınan biletlerde geçerli olacaktır. acente ya da bayiliklerden alınan biletler geçerli değildir. Son olarak da bu kampanya sadece ilk 30.000 kişi ile sınırlıdır. U sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak durur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.