Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Kamil Koç Biletlerinde 5 TL İndirim

Kredi kartı kullanımının en kolay yolu olan BKM Express, kredi kartı türü fark etmeden her koşulda indirim sunmaya devam ediyor. BKM Express kampanyalarını takip ederek siz de birçok alanda iyi bir fırsat yaratabilirsiniz. Şimdi de Kamil Koç kampanyaları ile ortak yürütülen bir kampanyada daha ucuza yolculuk yapabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Kamil Koç firmasından alacağınız yolculuk biletlerinde 50 TL ve daha yukarı harcamalarınızı BKM Express aracılığı ile öderseniz biletin fiyatı üzerinden 5 TL indirim sağlanıyor. Yani otobüs bileti harcamanızın %10’u BKM Express tarafından karşılanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem BKM Express üyesi olup, hem de Kamil Koç’tan Yolkart sahibi olan herkes faydalanabilir. Eğer Yolkart’ınız bulunmuyor ise, en yakın Kamil Koç acentalarına veya iş yerlerine giderek ücretsiz olarak bu kartı alabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

16 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 16 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. İsteyenler bu tarihler arasında kampanyadan faydalanabilir. Fakat kampanya sadece 30.000 işlem ve katılımcı ile sınırlı tutulduğundan, tarih dolmasa da bu işlem sayısına ulaşıldığında kampanya otomatik olarak duracaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya müşteri bazlı başladığı için kredi kartı sayısına bakılmaksızın herkes aynı sayıda yararlanacaktır. Bu kampanyada herkes en fazla 1 defa indirimden yararlanabilir. Hiç kimseye ikinci kez indirim imkanı tanınmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için biletlerinizi www.kamilkoc.com.tr adresinden, mobil web adresinden ya da iOS ya da Android tabanlı mobil uygulamalardan almanız gerekir. Bu kanallardan biri ile alıp, ödemeyi de BKM Express aracılığı ile yaparsanız kampanya otomatik olarak aktif olur ve indirimden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.