Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Homend.com’a Özel Yüzde 30 İndirim Kampanyası

Kredi kartları için kullanım kolaylığı sunmanın yanında birçok da avantaj sunan BKM Express, şimdi yeni bir kapmaya başlattı. Bu BKM Express kampanyaları ile Homend.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde hem %30 indirim fırsatından, hem de ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile www.homend.com internet sitesinden alışveriş yapmış olduğunuzda toplam tutar üzerinden %30 indirim imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kampanya kapsamı ile kargo ücreti de alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Homend.com kampanyalarından BKM Express kullanıcısı bütün müşteriler yararlanabilir. Ödemenin hangi banka ya da kredi kartı ile yapıldığının bir önemi yok. BKM Express’e kayıtlı olan ve BKM Express aracılığı ile yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu, promosyon kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında internet sitesinden BKM Express aracılığı ile yapacağınız ilk alışveriş kampanya kapsamına değerlendirilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

22 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 22 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece ilk 1.500 işlem için geçerlidir. Bu sayı dolduğunda kampanya süresi bitmese de kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olarak kurgulanan bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. BKM Express aracılığı ile yapılan ilk ödeme otomatik olarak kampanya kapsamına alınacaktır. Bu kampanyayı diğer banka kampanyaları ile de birleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.