Kampanya Bulucu

BKM Express’ten GittiGidiyor’a Özel 25 TL İndirim Kampanyası

İnternette alışveriş yapmanın en kolay ve güvenli yollarından biri olan BKM Express, aynı zamanda kampanyaları ile de kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Gittigidiyor.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde 25 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu GittiGidiyor kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express sistemi ile www.gittigidiyor.com internet sitesinden 250 TL ya da daha üzerinde bir alışveriş yapmış olduğunuzda alışveriş bedelinize 25 TL’lik bir indirim uygulanacaktır. Üstelik alışverişin peşin ya da taksitli olması kampanya açısından bir şey değiştirmeyecektir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar bu sistemi kullanarak ödeme yapmalıdır. Ödemenin hangi banka ya da kredi kartı ile yapıldığının bir önemi yoktur. Önemli olan ödeme sistemi olarak BKM Express’in kullanılmasıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize promosyon kodu ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.gittigidiyor.com internet sitesinden 250 TL veya üzeri bir harcama yaptığınızda ödemeyi BKM Express sistemi ile yaparsanız kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Süre Devam Edecek?

1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 1 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya mücevher, pırlanta ve takı gibi alışverişlerin dışında ki tüm ürün ve kategorilerde geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya sadece ilk 16.000 işlem ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.