Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Getir’e Özel 20 TL İndirim Kampanyası

BKM Express, güven ve hız konusunda kendisini ispatladığı için birçok kullanıcıya sahip. Üstelik şimdi yaptığı kampanyalar da kullanıcılarına birçok fırsat ve avantaj da sağlıyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Getir.com’dan yapacağınız alışverişler 20 TL indirimli olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Getir.com kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında BKM Express sistemini kullanarak www.getir.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde 20 TL indirimden faydalanabilirsiniz. Bu kampanya ile 30 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerde sadece 10 TL ücret ödersiniz, 30 TL ve daha üzeri alışverişlerde de tutardan 20 TL indirim yapılacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak için ödemenin hangi banka ya da kredi kartı ile yapıldığının bir önemi yoktur. Fakat kampanyanın geçerli olabilmesi için BKM Express sistemi ile www.getir.com internet sitesinden ilk defa alışveriş yapmanız gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu kullanmanıza ve ya SMS göndermenize gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında BKM Express sistemini kullanarak www.getir.com internet sitesinden alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece 13 Şubat 2016 tarihine ve saat 02:00’ye kadar geçerli olacaktır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar alışverişi yapmaları gerekir. Bu tarihten sonra yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya herkes sadece bir defa katılabilir. Hiç kimse kampanyadan bir defadan fazla yararlanamazlar. Kampanya sadece BKM Express ile yapılacak ödemelerde geçerli olacaktır. Kampanya için herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Kampanya sadece kredi kartlarında geçerli olacaktır, banka kartları kampanya kapsamında değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.