BKM Express'ten Findeks.com'a Özel Kampanya | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Findeks.com’a Özel Kampanya

İnternetten alışveriş yapmanın en kolay ve karlı yollarından biri olan BKM Express, yapmış olduğu kampanyalar ile de müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Findeks’te de kredi notunuzu öğrenmek ya da risk raporunuzu öğrenmek için çok uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Findeks kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında, daha önce hiç Findeks’de BKM Express aracılığı ile ödeme yapmadıysanız, ilk kredi notunuzu ve risk raporunuzu sadece 1 TL’ye öğrenebilirsiniz. Üstelik kampanya tüm banka ve kredi kartları için geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından, BKM Express müşterilerinin tamamı yararlanabilir. Ödemenin hangi banka ya da kredi kartı ile yapılığının bir önemi yoktur. BKM Express aracılığı ile yapılması kampanya açısından yeterlidir. Fakat kampanya sadece ilk defa BKM Express ile Findeks.com’da ödeme yapacaklar için geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, promosyon kodu, kampanya kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında ilk defa BKM Express ile www.findeks.com internet sitesinden ödeme yapmanız yeterlidir. Ödeme yöntemi olarak BKM Express’i seçtiğinizde kampanyaya katılmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 ocak tarihinde başlayan bu kampanya 5 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödeme yaparak kampanyaya katılmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olarak başlayan bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir. BKM Express sisteminde ne kadar fazla kredi kartınız olursa olsun, kampanya kart bazında değil, kişi bazında olduğu için sonuç değişmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.