BKM Express'ten Ciceksepeti.com'da Yüzde 30'a Kadar İndirim | Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Ciceksepeti.com’da Yüzde 30’a Kadar İndirim

BKM Express’ten Ciceksepeti.com’da Yüzde 30’a Kadar İndirim

BKM Express, düzenlediği kampanyalarla birçok alanda avantaj sağlarken, bunu kredi kartı kampanyaları ile de birleştirmenizi sağlayarak, ekstra avantaj elde etmenizi sağlıyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile ciceksepeti.com adresinden belirlenen ürünleri indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Ciceksepeti kampanyaları ile kampanya tarihleri arsında BKM Express aracılığı ile belirlenen ürünlerde alışveriş yapmış olduğunuzda %30’a kadar varan indirim kazanabilirsiniz. Bu indirim sadece belirli ürünlerde ve belirli oranlarda yapılacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından, BKM Express’i kullanan herkes yararlanabilir. Banka ya da kredi kartı fark etmeden bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan her müşteri hangi kart ile alışveriş yaparsa yapsın eşit şartlarda yararlanacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderme gereksinimi yoktur. www.ciceksepeti.com/bkm adresine girerek kampanyadan yararlanabileceğiniz indirimli ürünleri görebilirsiniz. Bu ürünleri BKM Express aracılığı ile satın almanız kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 20 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar istedikleri kadar bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihiden sonra yapılacak olan alışverişlerde kampanya indirimleri olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerli Olacaktır?

Bu BKM Express aracılığı ile yapılan tüm kek, çiçek, kurabiye, hediye ve çikolata ürünlerinde %15olarak geçerli olacaktır. Seçilen bazı ürünlerde de %30 indirim olacaktır. İndirimli olan ürünleri www.ciceksepeti.com/bkm adresinden görebilirsiniz. Kampanyadan her müşteri kampanya tarihine kadar istediği kadar yararlanabilirsiniz. Zaten indirimli olan bu kampanya geçerli olmayacaktır. Bu kampanya diğer banka kampanyaları ile birleştirilebilir ve hem BKM, hem DE Ciceksepeti.com bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ