BKM Express'ten Bolbol.com'a Özel 15 TL İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Bolbol.com’a Özel 15 TL İndirim

Hem yemek siparişi, hem de market harcamaları konusunda hizmet veren Bolbol.com, şimdi yaptığı kampanyalar ile de üyelerine avantajlar sunuyor. Bolbol.com kampanyaları ile alışverişlerini BKM Express aracılığı ile yapanlar anında 15 TL indirim kazanabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BKM Express kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.bolbol.com internet sitesinden 100 TL ya da daha üzeri market alışverişi yapanlar ya da yemek siparişi verenler, anında 15 TL indirim kazanıyorlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey ödeme yöntemi olarak BKM Express’i seçmek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Ödemenin hangi banka ya da kredi kartı ile yapıldığının kampanya açısından bir önemi yoktur. Kampanya için önemli olan nokta BKM Express’e kayıtlı bir kart ile, BKM Express aracılığı ile ödeme yapmak.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde www.bolbol.com internet sitesinden 100 TL ya da üzerinde bir harcama sepete ekleyip, daha sonra promosyon seçimi adımında BKM Express’i seçmek kampanya için yeterli olacaktır. BKM Express ile ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

27 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 27 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında alışverişi tamamlamaları gerekmektedir. Bu tarihler dışında yapılacak olan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya BKM Express üyesi tüm banka ve kredi kartlarında geçerlidir. Bu kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya hediye çeki alımlarında geçerli değildir. Kampanya sadece katılacak ilk 650 kişi ile sınırlı tutulmuştur. Bu kampanyayı diğer banka kampanyaları ile birleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.