Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Aral Game’de 20 TL İndirim Kampanyası

BKM Express, düzenlemiş kampanyalar ile hem kullanıcılarına bir takım avantajlar sunuyor, hem de kampanyalarını kredi kartı kampanyaları ile birleştirilmesine olanak veriyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Aral Game’den yapacağınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Aral Game kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile 100 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuz zaman kampanya kapsamında 20 TL indirim kazanırsınız. Kampanya için yapmanız gereken tek şey ödemeyi BKM Express aracılığı ile yapmak ve ödeme esnasında ilgili alana kampanya kodunu yazmak.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. BKM Express uygulamasını kullanan veya indirip kullanmaya başlayan herkes kampanyadan yararlanabilir. Kampanyada herhangi br kredi kartı ya da banka kartı sınırlaması yoktur. İstediğiniz kart ile alışverişi yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için www.aralgame.com internet sitesine girerek 100 Tl ve üzeri bir alışverişi sepete eklemeniz gerekmektedir. Satın alma işlemlerini yaparken ödeme adımında ödemeyi BKM Express ile yapmanız gerekmektedir. Kampanya kodu alanına da BASİTOYNA yazıp ödeme işlemini gerçekleştirerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 17 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya sadece yararlanacak olan ilk 500 kişi sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya tarihi bitmemiş bile olsa kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazında başlayan bu kampanyadan herkes sadece 1 defa yararlanabilir. BKM Express uygulamasında kaç kartınızın kayıtlı olduğu kampanyadan yararlanma şartlarınızın değişmesinde kriter değildir. Kampanyadan herkes eşit şartlarda yararlanabilir. Kampanyayı diğer banka kampanyaları ile birleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.