Kampanya Bulucu

BKM Express’ten Altınyıldız Classics’te 15 TL İndirim

Kredi kartı kullanmanın en güvenilir ve en hızlı yollarından biri olan BKM Express uygulaması, aynı zamanda yaptığı harcamalarla da kazandırmaya devam ediyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Altınyıldız Classics’den yapacağınız alışverişlerde 15 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Altınyıldız kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.altinyildizclassics.com adresinden BKM Express aracılığı ile yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde anında 15 TL indirim kazanabilirsiniz. Üstelik alışverişin peşin ya da taksitli olmasının kampanya açısından hiçbir önemi yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

BKM Express kullanıcısı olan tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Ödemenin yapıldığı banka ya da kredi kartı kampanya açısından önemli değildir. Tüm kartlar bu kampanya kapsamındadır. Kampanyanın BKM Express aracılığı ile yapılması kampanyanın geçerli olması için yeterlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderimi yapılmasına gerek yok. İnternet sitesine girip, 75 TL veya daha üzeri bir harcama yapıp, ödeme şeklini de BKM Express olarak belirlemeniz durumunda kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlamış olmalıdır. Kampanya sadece ilk 700 işlem için geçerlidir. Bu sayı dolduğunda kampanya süresi bitmese de kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece www.altinyildizclassics.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanya tüm ürünlerde ve kategorilerde geçerlidir. Kampanya her kişi için sadece bir defa geçerli olacaktır. Bir kişinin birden fazla bu kampanyadan yararlanabilme şansı bulunmaz. Bunun tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.