BKM Express'lilere NT Kitap'tan 20 TL İndirim | Kampanya Bulucu

BKM Express’lilere NT Kitap’tan 20 TL İndirim

BKM Express’lilere NT Kitap’tan 20 TL İndirim

Okulların açılmasına az bir zaman kalmışken, NT Kitap, en fazla alışveriş yapılan yerlerden biri olmaya devam ediyor. Üstelik şimdi BKM Express kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız indirimler sayesinde daha avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu NT Kitap kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.nt.com.tr adresinden BKM Express aracılığı ile 100 TL ve daha üzeri bir harcama yaptığınızda otomatik olarak 20 TL indirim kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya ile tüm kategorilerde ki ürünleri alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. BKM Express’e kayıtlı kartı olan her kişi bu yöntem ile ödeme yaparak kampanyaya katılabilir. Kredi kartı türü ya da hangi banka olduğu kampanya açısından önemsizdir. Her kişi bu kampanyadan eşit şartlarda yararlanacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderimine gerek yok. www.tn.com.tr adresinden 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi BKM Express aracılığı ile yapmış olduğunuzda kampanyaya da otomatik olarak katılmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

16 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 16 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında gerekli şartlarda ki alışverişi yaparak katılabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde aynı kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanya sadece ilk 1.000 kişinin katılımı ile sınırlıdır. Bu sayıya ulaştığında kampanya otomatik olarak duracaktır. Her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Birden fazla yararlanamaz. Bu kampanyayı diğer banka kampanyaları ile birleştirebilirsiniz. Kampanya hediye çeki ve kuyum harcamaları dışında ki tüm kategorilerde geçerlidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ