BKM Express'lilere 1 Milyon Mil Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Express’lilere 1 Milyon Mil Hediye

Kredi kartı kullanımının en kolay ve karlı yollarından biri olan BKM Express, 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Bunun şerefine de oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Şimdi BKM Express kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerden tam 100.000 mil kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Miles&Smiles kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile yapacağınız her alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaksınız. Daha sonra yapılacak olan çekiliş ile de 10 kişi tam 100.000 mil kazanacak. Yani toplamda 1 milyon mil hediye dağıtılacak. Bu milleri de THY’na ait biletlerde kullanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimle Yararlanabilir?

BKM Express kullanıcısı olan tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. BKM Express’e hangi kartınızın kayıtlı olduğu, ya da hangi kart ile alışveriş yaptığınızın kampanya açısından herhangi bir önemi yoktur. Ama kazanılan hediye milleri alabilmeniz için Miles&Smiles üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer kazanırsanız ve üye değilseniz, hemen ücretsiz üye olarak hediyelerinizi alabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. BKM Express’i kullanarak BKM Express üyesi iş yerlerinden yapacağınız her alışveriş için otomatik 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Ödemenin tamamlanmış olması anında çekiliş hakkınız da hemen verilir. Daha sonra yapılacak çekilişlerde kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Ekim tarihinde başlayan bu THY kampanyaları 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında BKM Express aracılığı ile alışveriş yapan müşterilerin hepsi kampanyaya katılabilecek. 11 Kasım 2015 tarihinde halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacak olan çekiliş için de çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. Kazandığınız milleri 31 Ağustos 2016 tarihine kadar THY uçak bileti alımlarında kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.