Kampanya Bulucu

BKM Express Kullanın 15 TL Maxipuan Kazanın

Maximum Kart, İnternet alışverişlerinde geçerli olacak bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında BKM Express’e ekli Maximum Kart’ınız ile giyim sektöründe yapacağınız 75 TL ve daha üzeri alışverişlerde 15 TL Maxipuan kazanacaksınız.

Kampanya sadece internet ya da mobil alışverişlerde geçerli olacak. Kampanya için belirlenmiş olan marka ve mağazalar var. Bu marka ve mağazalardan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanya için son katılım tarihi 3 Şubat 2015. Kampanya için 75 TL’lik alışveriş bir kerede yapılmalıdır. Alışverişin peşin ya da taksitli olması önemli değil. BKM Express’e ekli olan Maximum Kart asıl ve ek kartlarda geçerli olabilecek. Kampanya sadece ilk 20.000 müşteri ile sınırlandırılmıştır. Kampanyadan kazanmış olduğunuz 15 TL Maxipuan 13 Şubat 2015 tarihine kadar kartınıza yansımış olacak ve bu puanların 3 Mart 2015 tarihine kadar mutlaka kullanılması gerekiyor. Kullanılmayan puanlar otomatik olarak silinecektir.

Maximum BKM Express

Maximum Kart BKM Express Kampanyasının detayları şu şekilde:

1- Kampanya, 1v1y.com, Altınyıldızclassics, Banana Republic, Beymen, Derinmor, Gap, Kiğılı, limango, Morhipo, Nursaceshop, Oxxo, Vakkorama, Bongiro, Bulalgiy, esarpavm, fatosunpapuçları, Lafy, Pijamateam firmalarının web site ve mobil uygulamalarında geçerlidir.
2- Kampanya kapsamına, tek çekim ve taksitli alışverişler dahildir.
3- BKM Express sistemine kayıtlı Maximum Kart`lar ve bunlara bağlı ek kartlar ile yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
4- Kampanyadan katılımcı bankaların ,kampanya şartlarını sağlayan ilk 20.000 müşterisi faydalanabilecektir.
5- Kampanya şartlarını sağlayan ilk 20.000 kişinin kredi kartına 15 TL MaxiPuan puan yüklenecektir.
6- İlave MaxiPuanlar 13 Şubat 2015 tarihine kadar kartlara yansıtılacak, 3 Mart 2015 ( bu tarih dahil) tarihi itibariyle kullanılmayan MaxiPuanlar 4 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır.
7- Puan yükleme döneminde, puan kazanmaya hak kazanmış kredi kartının kullanıma açık ve aktif olması gerekmektedir.
8- Alışveriş iptali durumunda MaxiPuan kazanılamayacaktır.
9- Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10- Kampanya kapsamında birden fazla bankanın kredi kartı ile alışveriş yapılması halinde , kampanya şartlarını sağlayan ilk ödeme hangi bankanın kredi kartı ile yapılmışsa; hediye puan o banka tarafından yüklenecektir.
11- BKM, kampanyayı dilediği zaman durdurma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.