Kampanya Bulucu

BKM Express Kullanan Axess’lilere 10 TL Chip Para Hediye

BKM Express, kredi kartlarınızı kullanmanın hem en kolay yolunu sunuyor, hem de kampanyalar ile en avantajlı alışverişi sağlıyor. Eğer siz de şimdiye kadar hiç BKM Express kullanmadıysanız, şimdi kullanmaya başlayarak 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında ilk defa BKM Express’i indirerek Axess kredi kartınızı kayıt edip, ilk ödeme işlemini yapmış olduğunuzda 10 TL Chip para kazanabilirsiniz. Kampanya sadece ilk defa BKM Express kullanacak olan müşteriler için geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu BKM Express kampanyaları Axess kredi kartlarında ve Axess ailesi kredi kartlarında geçerlidir. Axess, Free, Neo ve Wings kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için BKM Express’i mobil cihaza indirerek kartınızı uygulamaya eklemeniz gerekir. Kampanya bireysel kartların hepsinde geçerli olacak.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi vs. yapmanıza gerek yok. Android ya da iOS işletim sistemine sahip BKM Express uygulamasını cep telefonunuza indirerek, daha sonra kredi kartınızı da uygulamaya kayıt ettirip kampanya tarihleri arasında en az bir defa ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

21 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kartı ekleyerek ödemeyi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışındadır.

Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için Google Play Store’dan, ioS işletim sistemli akıllı telefonlar için ise App Store’dan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ya da direk olarak www.bkmexpress.com.tr adresinden de uygulamayı indirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.