BKM Express ile Tüm Markafoni Alışverişlerinde Kargo Bedava | Kampanya Bulucu

BKM Express ile Tüm Markafoni Alışverişlerinde Kargo Bedava

BKM Express ile Tüm Markafoni Alışverişlerinde Kargo Bedava

Son zamanlarda yaşanan siber saldırılar, internet sitelerinden kredi kartı ile alışveriş yapma konusunda herkesi tedirgin ediyor. Bu nedenle BKM Express gibi güvenli ve hızlı ödeme biçimleri daha çok tercih edilmeye başlandı. Ayrıca BKM Express kampanyaları ile de birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile Markafo’niden yapacağınız alışverişleri BKM Express sistemini kullanarak yaparsanız, alışverişiniz hangi tutarda ve kategoride olursa olsun kargo ücreti ödemezsiniz. Kampanya BKM Express kullanan ve bu sistem ile ilk defa Markafoni’den alışveriş yapan tüm müşteriler için geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya BKM Express mobil uygulamasını kullanan tüm müşterilerin katılımına açıktır. kampanya sadece www.markafoni.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Markafoni’nin mobil uygulaması ile yapılan alışverişler bu kampanyanın kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu Markafoni kampanyalarına katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Belirlenin tarihler arasında markafoni.com’dan BKM Express aracılığı ile alışveriş yapmanız, kampanyadan yararlanmak için yeterlidir. Alışverişi hangi banka ya da kredi kartı ile yaptığınızın bir önemi yoktur.

Kampanya Ne zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece 1 Nisan ile 15 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca kampanya sadece ilk alışverişte geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Banka ve Kartlar İçin Geçerlidir?

Bu kampanya tüm banka ve kredi kartları için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler BKM Express’i kullanarak herhangi bir banka ya da kart ile ödeme yapabilir. Ayrıca bu kampanya diğer banka kampanyaları ile de birleştirilebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ