Kampanya Bulucu

BKM Express ile Mybilet’te Anında 5 TL İndirim

BKM Express kampanyaları, hem oldukça kolay kredi kartı kullanımı sunarken, hem de avantajlı alışveriş imkanı sağlamaya devam ediyor. Mybilet kampanyaları ile ortaklaşa başlatmış olduğu yeni kampanya da almış olduğunuz biletlerde 5 TL indirim sağlayacak.

Kampanya BKM Express sistemi ile Mybilet’in mobil uygulaması yada www.mybilet.com adresinden yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak. Kampanya 10 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya sadece tek seferde 10 TL ve daha üzeri harcamalarda geçerli olacak. Kampanya sadece yararlanacak ilk 1.700 kişi ile sınırlı tutulmuştur. Bu rakam kampanya tarihinden önce dolar ise kampanya otomatik olarak duracak. Kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilecek. Bir kişinin kampanyadan birden fazla defa yararlandığının tespit edilmesi durumunda yapılan indirim geri alınacak ve3 alışveriş iptal edilecektir. Dahası bu kampanya BKM Express üyesi diğer bankaların kampanyaları ile birleştirilebilir. Ayrıca kampanya ile almış olduğunuz biletler iptal edilemez, değiştirilemez.

BKM Ekspress Mybilet Kampanyası

BKM Express Mybilet kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya, 10.02.2015 -10.03.2015 tarihleri arasında www.mybilet.com ve Mybilet’in mobil site ve uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
• BKM Express ile tek seferde yapılan, 10 TL ve üzeri alışverişlerde anında 5 TL indirim verilecektir.
• Kampanyadan ilk 1.700 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
• Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde alışveriş iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
• Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
• BKM ve Mybilet, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Kampanya kapsamında satılan biletler iade, iptal edilemez ve açık paraya aktarılamaz.
• Kampanya, MyBilet’te satışta olan Alarko Sinema Grubu hariç bütün etkinliklerde geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.