BKM Express ile İnternetten Harcadığınız 30 TL'nin 20'si İade | Kampanya Bulucu

BKM Express ile İnternetten Harcadığınız 30 TL’nin 20’si İade

BKM Express ile İnternetten Harcadığınız 30 TL’nin 20’si İade

Kart kullanımının avantajlı ve kolay yolu olan BKM Express, şimdi müşterilerini çok sevindirecek bir kampanya başlattı. Şimdi BKM Express aracılığı ile internetten yapacağınız 30 TL’lik harcamanın 20 TL’si hesabınıza geri iade edilecek.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında BKM Express kullanacak olan müşteriler ilk defa 30 TL ya da üzerinde bir internet harcaması yapmış olduğunda bunun 20 TL’si iade edilecektir. Kampanya sadece internetten ilk defa BKM Express aracılığı ile alışveriş yapacaklar için geçerlidir.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Hangi banka ya da kredi kartı olduğunun önemi olmadan, BKM Express’e kayıtlı banka kartları, ticari kartlar ve kredi kartları bu kampanyaya dahildir. Fakat kampanya sadece ilk defa internetten alışveriş yapacak olan müşterilerin katılımına açıktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

BKM Express kampanyaları için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kartınızı BKM Express’e ekledikten sonra herhangi bir internet sitesinden BKM Express aracılığı ile en az 30 TL’lik bir alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. İadeler harcamanın yapıldığı karta 31 Aralık 2015 tarihine kadar yapılacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 20 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek fakat kampanya sadece ilk 30.000 kişi ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ilk 30.000 kişi arasında olmalıdır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan TC kimlik numarası baz alınarak herkes aynı koşullarla yararlanabilecektir. Kampanyadan herkes sadece bir defa yararlanabilecek. Kaç kart ya da hesap açtığınızın kampanya açısından bir önemi yoktur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ