BKM Express ile Findeks Kredi Notunuzu Yüzde 50 İndirimli Öğrenin | Kampanya Bulucu

BKM Express ile Findeks Kredi Notunuzu Yüzde 50 İndirimli Öğrenin

BKM Express ile Findeks Kredi Notunuzu Yüzde 50 İndirimli Öğrenin

Artık önünüzü daha rahat görebilmek için kredi notu, çek endeksi, risk raporu ve çek raporu gibi bir takım raporları alabilir ve ona göre bir takım kararlar alabilirsiniz. İnternette bunun gibi analizler yapan oldukça kısıtlı kuruluşlar var. Bunlardan bir tanesi de Findeks. Üstelik şimdi BKM Express kampanyaları ile bu raporları %50 indirimli olarak öğrenebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Findeks kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında, BKM Express’e kayıt ettiğiniz bir kart ile Findeks’ten herhangi bir rapor için sorgulama yaparsanız, sadece belirtilen tutarın yarısını ödersiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, ödemeyi sadece BKM Express aracılığı ile yapmak.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan BKM Express kullanıcısı tüm müşteriler yararlanabilir. Hangi banka ya da hangi kredi kartı türü olduğunun kampanya açısından hiçbir önemi yoktur. Önemli olan BKM Express’i kullanarak ödeme yapmaktır. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için www.findeks.com adresine de üye olmanız gerekmektedir. Eğer değilseniz hemen, ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderimi vs. yapmanıza gerek yok. Findeks.com adresinden sorgulamanızı yaptıktan sonra ödeme aşamasında ödeme aracı olarak BKM Express’i kullanmanız kampanyaya katılım açısından yeterli olacaktır.

Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya yıl boyunca devam edecektir. Yani kampanyanın geçerli olacağı son tarih 31 Aralık 2015’tir. Fakat kampanya katılacak ilk 10.000 kişi ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya süresi dolmasa da otomatik olarak durdurulacaktır. İsterseniz bu kampanyayı diğer banka kampanyaları ile birleştirebilirsiniz. Hem BKM Express, hem de Findeks.com bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitime hakkını elinde tutar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ