BKM Express ile Findeks Hizmetleri Yüzde 50 İndirimli | Kampanya Bulucu

BKM Express ile Findeks Hizmetleri Yüzde 50 İndirimli

BKM Express ile Findeks Hizmetleri Yüzde 50 İndirimli

İnternetin, alışveriş alanında ki payı büyüdükçe, insanlar daha fazla internete yönelmeye başladı. Bu da beraberinde ödemede güven sorununu getiriyor. Fakat BKM Express gibi sistemleri kullanarak hem hızlı, hem de güvenli bir şekilde kredi kartınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu BKM Express kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında www.findeks.com’dan alacağınız bazı hizmetleri BKM Express sistemini kullanarak öderseniz hizmetleri %50 indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik bu kampanya Risk Raporu, Findeks Kredi Notu, Çek Raporu ve Çek Endeksi gibi hizmetlerin tamamından faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Findeks kampanyaları isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan faydalanmak için akıllı telefonunuzda BKM Express kullanıcısı olmanız yetiyor. Daha önce Findeks.com’dan BKM Express aracılığı ile hiç ödeme yapmadıysanız yapacağınız ilk ödemede kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Belirtilen tarihler arasında BKM Express ödeme sistemini kullanarak www.findeks.com internet sitesinden yapacağınız ilk alışverişte kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında sadece ödeme yaparak kampanyadan faydalanabilir. Bu tarihler dışında yapılan ödemelerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanya BKM Express’e eklenen tüm kartlarda geçerli olacaktır. Tüm banka ve kredi kartları BKM Express ile ödeme yapılması şartı ile kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kişi bazındadır ve her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya sadece ilk ödemelerde geçerlidir. Sonra ki ödemeler kampanya kapsamına alınmayacaktır. İsterseniz bu kampanyayı diğer banka kampanyaları ile birleştirebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ