Kampanya Bulucu

BKM Express ile Enparalılar D&R’da 25 TL İndirim Sunuyor

BKM Express, internetten alışveriş için oldukça kolay ve güvenilir bir yol sunarken, aynı zamanda anlaşmalı kampanyalar ile de birçok fırsat sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Enpara.com müşterileri D&R’dan yapacağı alışverişlerde 25 TL indirim kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Enpara kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Encard’ını BKM Express aracılığı ile kullanıp D&R’ın internet sitesinden 50 TL ya da daha üzeri alışveriş yapan müşteriler 25 TL’sini iade olarak alıyor. Kampanya sadece www.dr.com.tr internet sitesinde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu D&R kampanyaları tüm Encard kullanıcılarının katılımına açıktır. İsteyen tüm bireysel Encard kullanan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Enpara.com’dan para transferi yolu ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya sadece BKM Express yolu ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Encard’nızı BKM Express sistemine kayıt ettirdikten sonra bu sistemi kullanarak www.dr.com.tr adresinden en az 50 TL’lik bir alışverişler yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında belirtilen şekilde ödeme yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanabilirsiniz.  Bu tarihler dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya kişi bazında olduğu için, kaç kart kullandığınızın vs. bir önemi olmadan herkes aynı şartlarla değerlendirilecektir. Bu kampanya sadece ilk 10.000 işlem için geçerli olacaktır. Kampanya süresi dolmadan bu sayıya ulaşılırsa, kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.