BKM Express ile E-Hamal.com'da Hem Kargo, Hem de İncir Hediye | Kampanya Bulucu

BKM Express ile E-Hamal.com’da Hem Kargo, Hem de İncir Hediye

BKM Express ile E-Hamal.com’da Hem Kargo, Hem de İncir Hediye

BKM Express, ödeme ağını büyüttükçe, beraberinde getirdiği kampanyalar da artıyor. Şimdi BKM Express aracılığı ile hemen her yerde ödeme yapabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Üstelik BKM Express kampanyaları ile de birçok avantaj ve hediye imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu E-Hamal kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile 50 TL ya da daha üzeri tutarda ki alışverişlerde kargo için ücret ödemiyorsunuz. Bunun yanı sıra değeri 19,90 TL değerinde olan Anadolu Tatları markasına sahip 450 gram ağırlığında Ceviz Dolgulu Doğal Aydın Dağ inciri de size hediye edilecektir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan BKM Express kullanıcısı olan herkes yararlanabilir. Hangi banka ya da kredi kartı kullandığınızın kampanya açısından hiçbir önemi yoktur. BKM Express sitemine kayıtlı tüm kartlarda bu kampanya geçerli olacaktır. Herkes bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir SMS gönderme zorunluluğu, kampanya kodu kullanımı ya da kampanyaya kayıt yaptırma gerekliliği bulunmamaktadır. www.e-hamal.com internet sitesinden kampanya tarihleri içerisinde en az 50 TL’lik bir harcama yapmanız bunu BKM Express aracılığı ile ödemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

12 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 15 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi gerçekleştirmelidir. Kampanya sadece ilk 1.000 kişi ile sınırlı tutulmuştur. Bu kişi sayısına ulaşıldığında kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan tüm banka ve kredi kartları türleri ile yararlanabilirsiniz. Faka sadece bir defa yararlanma şansınız bulunur. Kampanya sadece ilk 1.000 kişi ile sınırlıdır. Kampanya stokların durumuna göre değişiklik gösterebilir. Hem E-hamal.com, hem de BKM Express bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ