Kampanya Bulucu

BKm Express ile Bitaksi 25 TL İndirimli

Eğer hala kredi kartınızı internette kullanmaktan çekiniyorsanız ve güvenli bulmuyorsanız, yapmanız gereken tek şey kolay ve güvenilir ödeme sistemi olan BKM Express’i kullanmak. Üstelik BKM Express ile yapacağınız alışverişlerde BKM Express kampanyalarından da yararlanarak belirli alanlarda avantaj da elde edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bitaksi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express sistemini kullanarak yapacağınız taksi ödemelerinde 5 TL indirim sağlayacak. Bu kampanyadan toplamda 5 defa yararlanarak toplamda 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Üstelik ödemeyi hangi kart ile yaptığınızın da bir önemi yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm BKM Express kullanıcılarının katılımına açıktır. Hem ilk defa kullanacak olan müşteriler, hem de daha önce kullanmış olan müşteriler bu kampanyadan aynı şartlarda yararlanabilir. Ödemenin hangi kredi kartı ya da banka kartı ile yapıldığının bir önemi yok. Önemli olan ödemenin BKM Express sistemi ile yapılmasıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında BKM Express uygulamasını kullanarak Bitaksi ödemesi yapmış olduğunuzda otomatik olarak kampanya kapsamına alınırsınız ve5 TL indirim yansır.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

18 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yukarıda belirtilen şekilde ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her müşteri en fazla 5 defa yararlanarak toplamda 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan her müşteri eşit şekilde yararlanacaktır. Kampanyadan bir gün içerisinde sadece 1 defa yararlanabilirsiniz. Aynı gün yapacağınız ödemelerin sadece ilki kampanya kapsamına alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.