BKM Express ile Bitaksi 1 TL | Kampanya Bulucu

BKM Express ile Bitaksi 1 TL

BKM Express ile Bitaksi 1 TL

Kredi kartı ile yapacağınız alışverişleri hem daha hızlı, hem de daha kolay yapmanızı sağlayan BKM Express, kampanyalar ile de kullanıcılarına birçok fırsat sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Bitaksi şimdi sadece 1 TL.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Bitaksi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express kullanan müşteriler ilk defa Bitaksi’ye BKM Express aracılığı ile ödeme yapacaksa 30 TL’ye kadar olan ödemeler sadece 1 TL olacaktır. Kampanya her ayın 1’i, 11’i, 21’i ve 31’inde saat 00:00 ile23:59 arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak BKM Express kullanıcısı olmanız gerekir. Ayrıca Bitaksi mobil uygulamasını da kullanmanız gerekmektedir. İki mobil uygulamayı da kullanmanız durumunda yapacağınız ilk ödeme de ve sadece 30 TL’nin altında olan ödemelerde kampanya geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi, SMS gönderimi ya da kampanya kodu kullanımı gibi işlemler yapmanıza gerek yok. Bitaksi uygulaması ile BKM Express aracılığı ile yapacağınız ilk harcamada kampanya otomatik geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Temmuz tarihinde başlayan bu kredi artı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında gerekli şartları sağlayarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan sadece daha önce BKM Express aracılığı ile Bitaksi ödemesi yapmayan müşteriler yararlanabilir ve kampanya sadece her müşterinin sadece bir defa yararlanması üzerine kurguludur. Ayrıca kampanya sadece ilk 20.000 işlem ile sınırlıdır. Bu sınıra ulaşıldığında kampanya otomatik olarak duracaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ