BKM Express ile BiTaksi 1 Lira | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Express ile BiTaksi 1 Lira

BKM Express kampanyaları, yapmış olduğu uygulamalarla hayatı da, alışverişi de daha kolay bir hale geliyor. Şimdi yeni başlayan bir uygulama ile artık taksi ödemelerinizi de BKM mobil uygulama ile yapabilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı ilk kullanan kişiler, ilk ödemelerini sadece 1 TL olarak yapıyorlar.

Bu Kampanyanın Faydaları Nelerdir?

Bu kampanya ile BiTaksi mobil uygulaması ile sadece bir gün taksi ile yapacağınız yolculuklar sadece 1 lira olacaktır. 30 TL’nin altında ki tüm tutarlar 1 TL olurken, 30 TL’nin üzerinde ki tutarlarda da 29 TL indirim uygulanacaktır. Bu kampanya sadece 1 gün için geçerli olacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olacağı Gün Ne Zaman?

Bu kampanya sadece 1 Haziran 2015 tarihinde geçerli olacaktır. Bu tarih dışında uygulamayı kullanmanız, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bugün içerisinde bu uygulamayı kullanarak sadece bir defa bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Birden fazla yararlanmak mümkün değildir.

Kampanyadan Yararlanma Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan yararlanmanız için öncelikle BKM Express müşterisi olmanız ve BiTaksi uygulamasını cep telefonuna indirmiş olmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlıyorsanız 1 Haziran 2015 tarihinde sadece bir kereye mahsus olarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tek şart ödemeyi bu uygulama ile yapmanız.

Kampanya Hangi Banka Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Kampanya tüm bankaların kredi kartlarında geçerli olacaktır. Bu kredi kartı kampanyasını başka banka kampanyaları ile birleştirebilme şansınız da mevcut. BKM Express ya da BiTaksi kampanyalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya Kayıt ya da Kampanya Kodu Gerekiyor Mu?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt yaptırmanıza, ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yoktur. Gerekli şartları sağlıyorsanız uygulamayı kullanmanız, kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır. yapılan indirime bahşiş dahil olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.