Kampanya Bulucu

BKM Express ile Alınan THY Biletine 250 Mil Hediye

Kredi kartı kullanımının avantajlı ve kolay yolu BKM Express şimdi Türk Hava Yolları kampanyaları ile tüm uçak bileti alan müşterilerini sevindiriyor. Yeni BKM Express kampanyaları ile alacağınız THY biletlerinden 252 mil kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Miles&Smiles kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.thy.com internet sitesinden BKM Express aracılığı ile Miles&Smiles kredi kartınız ile bilet almış olduğunuzda 250 mil kazanıyorsunuz. Kampanya sadece BKM Express aracılığı ile alınan ilk THY biletlerinde geçerli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece ilk dea BKM Express kullanarak THY bileti alan müşteriler yararlanabilir. Daha önce aynı yol ile bilet aldı iseniz kampanyadan yararlanamazsınız. Kampanya sadece Miles&Smiles kredi kartlarında geçerli olacaktır. diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanız, SMS göndermenize ya da başka bir işleme gerek yok. BKM Express sistemine kaydetmiş olduğunuz Miles&Smiles kredi kartınız ile www.thy.com internet sitesinden ilk defa alacağınız biletlerde otomatik olarak kampanyadan faydalanırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

4 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 4 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bilet alımlarını gerçekleştirerek kampanyadan faydalanabilirler. Bu tarihler dışında yapılacak olan bilet alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteriler kredi kartı sayısına ya da başka bir kritere bakılmadan bu kampanyadan eşit olarak faydalanabilirler. Müşteri bazlı bu kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilme hakkına sahiptir. ayrıca kampanya ilk 12.000 işlem ile sınırlı tutulmuştur. bu Sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.