Kampanya Bulucu

BKM Express Aracılığı ile İlk Yapı Kredi Harcamanıza 15 TL Puan

Hem kredi kartı, hem de banka kartı kullanmanın en kolay ve hızlı yollarından biri olan BKM Express aynı zamanda yaptığı kampanyalar ile alışveriş avantajı da sağlıyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Yapı Kredi kredi kartı ya da banka kartını ilk kullanmanıza 15 TL puan verilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile Yapı Kredi’ye ait kredi kartınızı ya da banka kartınızı BKM Express’e kaydederek yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri harcamaya 15 TL puan kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için kampanya tarihleri arasında, tek seferde ve internet alışverişi olarak yapılmalıdır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından isteyen tüm Yapı Kredi müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için Yapı Kredi bankasına ait kredi kartı ya da banka kartı olması gerekir. Kampanya kapsamında yapılacak alışverişin internetten yapılacağı için, kartınızın internet alışverişlerine de açık olması gerekmektedir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak BKM Express uygulamasını indirmiş olmanız gerekir. Eğer indirmediyseniz iOS işletim sistemi için App Store’dan, Android işletim sistemi için de Google Play Store’dan indirebilirsiniz. İndirdikten sonra üye olup, giriş yapıp, Yapı Kredi kartlarınızdan en az birini tanımlamanız gerekir. Bu işlemler bitince BKM Express uygulamasını kullanarak bu kartınızda, internet üzerinden, tek seferde 75 TL ve üzeri bir harcama yapmanız gerekir. Bu adımla kampanyadan yararlanmış olursunuz.

Kampanya ne zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yukarıda anlatılan adımları takip ederek kampanyaya katılabilir ve 15 TL puan kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.