Kampanya Bulucu

BKM Express Aracılığı ile Avansas.com’dan Alışverişe USB Bellek Hediye

BKM Express kredi kartı kullananlara büyük kolaylık ve aynı zamanda kampanyaları ile ayrıcalık sunuyor. Şimdi BKM Express kampanyaları ile Avansas.com adresinden yapacağınız ofis harcamalarından da avantajlı olarak yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Avansas kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında BKM Express aracılığı ile www.avansas.com internet sitesinden 100 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuz zaman 16 GB kapasiteye sahip Sandisk marka USB bellek kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Sandisk kampanyalarından BKM Express’i kullanan ve uygulamada kredi kartları eklenmiş olan kullanıcıların hepsi yararlanabilir. Yani BKM üyesi bankalara ait kredi kartlarının hepsi bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak www.avansas.com/campaign/bkm adresine giderek, 1hediyemi sepete ekle” butonuna tıklamanız gerekir. Daha sonra 100 TL ve üzeri harcamanızı yapıp ödemeyi BKM Express aracılığı ile yaparsanız kampanyadan yararlanmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 20 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında belirtilen adımları takip ederek alışverişini tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya ile her kişi sadece bir defa yararlanarak hediye kazanabilir. Bir kişinin birden fazla defa kampanyadan yararlandığı tespit edildiğinde sipariş iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. Kampanya, katılacak ilk 2000 kişi ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya süresi bitmese bile kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya yapacağınız tüm ofis harcamalarında geçerli olacaktır. Hediye çeki, altın ve ziynet kategorileri kampanya kapsamının dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.