BKM Express Aracılığı ile AsyaCard kullananlara 15 TL AsyaPuan Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Express Aracılığı ile AsyaCard kullananlara 15 TL AsyaPuan Hediye

Bank Asya’ya ait kredi kartlarını BKM Express’e kaydederek kullanan müşteriler şimdi 15 TL puan kazanma şansını yakalıyor. Böylece hem kredi kartı kullanmanın en kolay yolu olan BKM Express ile tanışmış, hem de 15 TL hediye kazanmış olursunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BKM Express kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında AsyaCard kredi kartını BKM Express sistemine kaydederek en az 5 TL’lik bir harcama yapan müşteriler 15 TL değerinde Asyapuan kazanıyor. Sizde kampanyaya katılmak istiyorsanız Bank Asya’ya ait kredi kartınızdan herhangi birini kullanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu AsyaCard kampanyalarından sadece Bank Asya müşterisi olan ve bu bankanın kredi kartını kullanan müşteriler yararlanabilir. Aidatsız olan, yani yıllık işlem ücreti vermeyen kredi kartları da bu kampanyaya dahildir. Fakat şirket ve kurumsal kredi kartları bu kampanya kapsamının dışında tutulur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Sadece kampanya tarihleri arasında kredi kartınızı BKM Express’e kayıt ettirerek ve en az 5 TL’lik bir harcama yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

21 eylül tarihinde başlayan bu Bank Asya kampanyaları 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında harcamayı yapmalıdır. Kampanyaya katılanların puanları 2 Kasım 2015 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir.

Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Bu kampanya hem sanal ortamdan, hem de normal yollarla yapılan alışverişlerin tamamında geçerlidir. Fakat kampanya sadece ilk 1.000 katılımcı ile sınırlı tutulmuştur. Bu sayıya ulaşıldığında kampanya tarihi dolmasa bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Eğer kampanyaya birden fazla kredi kartı ile katıldı iseniz, puan kartlardan herhangi birine yüklenebilir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.