BKM Esxpress Ve aTaksi mobil Uygulamasından İlk Taksi Ücretinin Yarısı Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Esxpress Ve aTaksi mobil Uygulamasından İlk Taksi Ücretinin Yarısı Hediye

Axess, Bkm Express ve aTaksi uygulaması ortaklığında yeni bir kampanya geldi. Axess tanımlı Bkm Express ile aTaksi Mobil uygulamasında ilk Taksi ücretinin yarısı Axess’ten müşterilerine hediye edilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak için öncelik Axess Mobil ve aTaksi uygulamasına ihtiyacınız var. Öncelikle Axess Mobil’i edinmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “aTaksi mobil uygulamasında ilk taksi ücretinin yarısı bizden!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra aTaksi uygulamasını edinebilirsiniz.  Öncelikle aTaksi Mobil’i edinmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna aTaksi Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın.  Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna aTaksi Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işemleri gerçekleştirdikten sonra 05.03.2018 00:00 – 05.04.2018 23:59 arasında @Taksi mobil uygulamasından yapılan ödemelerde Axess tanımlı BKM express uygulaması ile beraber aTaksi mobil’de ödeme yaptığınız taktirde 20 TL ye kadar olan ödemenizin %50’si Axess tarafından karşılanacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampany 05 Martt 2017 ile 05 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler İndirim Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz. İndirim sadece BKM Express ile ödenen yolculuklarda geçerlidir.
  • Kampanyadan ilk 4.000 kişi yararlanabilir; belirlenen kişi sayısına ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
  • Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde ödeme iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanyaya kaydolmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.