BKM Ekspress'ten Pupadankapiniza.com'da 100 TL indirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

BKM Ekspress’ten Pupadankapiniza.com’da 100 TL indirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte kampanya tarihleri arasında Pupa resmi internet sitesi olan www.pupadankapiniza.com sitesi üzerinden BKM Ekpress kartı ile tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“BKM Ekspress’ten Pupadankapiniza.com’da 100 TL indirim!” kampanyası 23 Ocak ve 23 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler bu kampanyadan indirim kazanmanıza sağlamayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Pupa resmi internet sitesi olan pupadankapiniza.com sitesi üzerinden BKM Express kartı ile tek seferde 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

Kupon Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken şey kupon kodunu kullanmaktır. Pupa resmi internet sitesi olan pupadankapiniza.com sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde “Ödeme” bölümüne gelmeniz halinde “Kupon Kodu” yazan bölüme “012017PUPA” kupon kodunu girmeniz gerekmektedir. Hediye kodunu girmediğiniz taktirde bu kampanyanın sunmuş olduğu indirim fırsatından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Evet, var. Bu kampanya bu kupon kodu kullanılarak yapılacak ilk 200 işlem için geçerli olup bu sayıya ulaşıldığı taktirde kupon kodu otomatik bir şekilde pasif hale gelecek ve kampanya da otomatik bir şekilde sona erecektir.

Bununla birlikte bu kampanyaya katılmak için de bir sınır bulunmaktadır. Bu kampanyadan her bir kişi sadece bir defalığa mahsus olmak üzere yararlanabilir. bu nedenle de aynı kişinin bir kampanyadan birden fazla yararlandığı tespit edildiği taktirde bu kişinin siparişleri iptal edilecek ve kazandığı indirimler bu kişiden geri alınacaktır. Bu nedenle de bir kişinin bu kampanyadan yararlanarak kazanabileceği en yüksek indirim tutarı 100 TL olarak belirlenmiştir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile BKM Express üyesi olan bankaların sunmuş olduğu kampanyaları birleştirmeniz mümkündür.

Hediye çeki satın alınması gibi durumlarda bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu kampanya BKM Express kartı ile tek seferde yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır. Aynı gün içinde birden fazla 1.000 TL ve üzeri alım yapılması halinde kupon kodu ilk onaylanmış olan alışveriş kabul edilecektir.

BKM ve PUPA tarafından bu kampanya ile ilgili olarak kampanyanın sahip olduğu koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen durdurma gibi hakları saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.