BJK'nın Şampiyonluğunu 30 TL Bonus'la Kutluyoruz! | Kampanya Bulucu

BJK’nın Şampiyonluğunu 30 TL Bonus’la Kutluyoruz!

BJK’nın Şampiyonluğunu 30 TL Bonus’la Kutluyoruz!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“BJK’nın Şampiyonluğunu 30 TL Bonus’la Kutluyoruz!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde BJK Bonus kartını kullanarak restoran ve spor malzemesi alışverişlerini Kartal Yuvası mağazalarına giderek Garanti POS cihazları üzerinden tek seferde 100 TL ve üzeri harcama yapacak olan kişiler 10 TL değerinde Bonus kazanma şansını elde edecek ve toplamda 30 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını yakalayacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 30 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir harcama yapmadan önce kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunmakla birlikte bu yollardan ilki akıllı telefonlarda yer alan uygulama marketin üzerinden indirilebilecek olan Bonus Flaş mobil uygulamasına giriş yaparak ilgili kampanya sayfasına girerek HEMEN KATIL butonuna basmak olacaktır. Bununla birlikte bir diğer yol olan kısa mesaj yolunu kullanmak isteyen kişilerin BJK Bonus kartının bağlı olduğu ve Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden UCYILDIZ yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın Garanti Bankası sistemine ulaşmasının ardından gerçekleşir ve bu dakikadan sonra yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Türk Telekom aboneleri üzerinden 0,60 TL, Vodafone aboneleri üzerinden 0,415 TL ve Turkcell aboneleri üzerinden 0,65 TL ücret alınır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya BJK Bonus kartı ile bu kartın ek kartları ile yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan Bonuslar BJK Bonus kartının açık ve kullanılabilir bir halde olması halinde karta yüklenecek olup kazanılmış olan bu Bonusların 3 Temmuz ve 13 Temmuz 2017 tarihleri arasında kullanılması gerekmektedir. Bu tarihler arasında kullanılmamış olan Bonuslar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde BJK Bonus kartından 14 Temmuz 2017 tarihinde tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında her bir müşteri sahip olduğu taraftar kartını kullanarak kampanyaya en fazla bir defa katılabilecektir. Bu nedenle de her bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Garanti POS cihazları kullanılarak yapılması gerekir.

Kampanya müşteri bazında bir kampanya olup, Bonus kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Nakit avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Bonus kazanımı da gerçekleşmez.

Kampanyaya internet üzerinden yapılacak olan işlemler, Mail order, Telephone order adı verilen MoTO işlemleri ve temassız işlemler dahil edilmiştir.

Kampanyaya yalnızca şahıs şirketi sahibi olan müşteriler ticari kartlarını kullanarak Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılabilecektir. Bununla birlikte tüzel müşterilerin Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden kampanyaya dahil olması mümkün değildir.

BJK Bonus ek kartları kampanyaya dahil edilmiş olup, kazanılmış olan Bonuslar harcama yapılmış olan karta yüklenecektir.

Düzenli ödeme talimat, bonus kullanımları ve otomatik ödemeler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Yalnızca yurt içinde yapılacak olan peşin ya da taksitli işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ