Kampanya Bulucu

Vakıf Bank Worldcard Bizim Toptan Mağazasında 125 TL World Puan!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Vakıf Bank Worldcard Bizim Toptan Mağazasında 125 TL World Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Bizim Toptan satış Mağazalarından tek seferde yapılacak olan 3 adet 300 TL ve üzeri tek çekimli alışverişlerinizde 75 TL değerinde World Puan kazanma fırsatı ile birlikte 3 adet 1.000 TL ve üzeri tek çekimli alışverişlerinizde 125 TL değerinde World Puan kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için 15 Mayıs ve 25 Haziran 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılmalı ve alışveriş yapmalısınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin banka sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden BIZIM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazıp 6635 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilmiş olan tüm kısa mesajlar için tüm GSM operatörü kullanıcılarına operatörler tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifelerine göre ücretlendirme yapılacaktır.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyadan kazanmış olduğunuz World Puan’lar 7 Temmuz 2017 tarihinde kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz ve kullanıma açık olan bireysel kredi kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kartınıza yüklenen WorldPuan’ları 19 Temmuz 2017 tarihine dek kullanmayan kişilerin kazanmış fakat kullanmamış olduğu World Puan’lar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kampanya kapsamında kullanmış olduğunuz kredi kartından 20 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir defa yararlanması mümkündür. Bu nedenle de kampanya kapsamında kazanılabilecek olan en yüksek World Puan tutarı 300 TL ve üzeri 3 adet tek seferli alışveriş yapan kişiler için 75 TL, 1.000 TL ve üzeri tek seferli alışveriş yapan kişiler için  125 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içinde yapılacak olan alışverişlerden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecketir.

Kampanya şartlarının sağlanmış olduğu ilk alışverişe ödül verilir.

Business Card’lar ve Bankomat Kartlar kampanyaya dahil edilmemiştir.

Taksitli işlemler ile World Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında alışveriş yapılmasının ardından ürünlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde ödül kazanımı mümkün olmayacaktır.

Kampanya kapsamına toptan şeker, toptan tütün ve toptan kontör alışverişleri dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin World POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Tercih Kart sahibi ola kişiler kampanyaya katılmak için 4.99 TL bedel ödeyecektir.

Bizim Toptan ve Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden dilediği takdirde kampanyayı tamamen sona erdirme ya da kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların belirli bir bölümünü ya da tamamını değiştirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.