Bireysel Taşıt Kredisi'ne 100 TL MaxiPuan Hediye! | Kampanya Bulucu

Bireysel Taşıt Kredisi’ne 100 TL MaxiPuan Hediye!

Bireysel Taşıt Kredisi’ne 100 TL MaxiPuan Hediye!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Türkiye İş Bankası ayaklarınızı yerden kesecek bir kampanyayla geliyor. Uzun zamandır almak istediğiniz, hayallerini kurduğunuz araçlar artık kapınızın önüne Türkiye İş Bankası desteğiyle geliyor. Siz aracınızı seçin bireysel taşıt krediniz için Türkiye İş Bankasına gelin. Krediniz ve 100 TL Maxipuan’ınız da anında hediye olarak hesabınıza gelsin.

İş hayatınız, aileniz için sürekli bir yerlere koşuşturuyor, hafta sonu tatillerinde kalabalık mekanlara giderek hafta sonunuzu değerlendiremiyorsanız bireysel taşıt kredisi çekmenizin zamanı gelmiş demektir. Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle bireysel taşıt kredinizi alın ve kendinize şehir dışında bir hafta sonu tatili ayarlayın. Krediniz sayesinde hesabınıza yatan 100 TL Maxipuanı da bu tatilde doya doya harcayın.


Tam size göre bir kredi bulduysanız detayları okumaya hemen başlayın!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya dahil olmak için açık ve kullanılabilir durumda bir kredi kartına ya da bankamatik kartına sahip olmanız yeterli. Eğer Türkiye İş Bankası kartına sahip değilseniz kart sahibi olmak için “MAXIMUM” yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4402’ye göndermeniz yeterli.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Ekim’de başlayan kampanya 31 Ekim 2016’ya kadar devam edecek. 31 Ekim 2016 tarihinden sonra kampanyaya katılım gerçekleşmeyecek. Kazanılan Maxipuanlar ise en geç 15 Kasım 2016 tarihinde kullandığınız karta yüklenecek ve her yerde geçerli olacak.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanyaya dahil olabilmek için Türkiye İş Bankası bankamatik ya da kredi kartına sahip olmanız gerekmekte.
  • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar geri alınmayacaktır
  • Kredi için kefile gerek yoktur ancak İş Bankasının gerekli gördüğü durumlarda kefil istenecektir.

bireysel-tasit-kredisine-100-tl-maxipuan-hediye

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ