Kampanya Bulucu

Bimeks’ten LG TV Alana Digiturk’te Maç Keyfi Hediye

Bimeks kampanyaları, alacağınız teknoloji ürünlerini sizin için özelleştirecek bir yenilik yarattı. LG kampanyaları ile Digiturk kampanyalarının birleşmesi ile ortaya çıkan bu kampanyada şimdi Bimeks’ten LG TV almış olduğunuzda Digiturk size hediye ediliyor.

Kampanya 1 yıl boyunca geçerli olacak. 25 Şubat 2015’te başlayan bu kampanyanın, doğal olarak son katılım tarihi de 25 Şubat 2016 olacak. Bimeks’ten almış olduğunuz TV’nin fatura tarihleri, kampanya tarihleri arasında ise bu kampanyadan siz de yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında LG Led TV almış olduğunuzda 3 ay boyunca Digiturk Play+ Premium üyeliği tamamen ücretsiz olarak sunulacaktır. LG Ultra HD TV ve OLED TV almış olduğunuzda ise aynı üyelik 6 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak sunulacaktır. Kampanya için herhangi bir ek ücret, taahhüt ya da masraf ödemenize gerek yok. Tamamen ücretsiz olarak kurgulanmıştır. Faturada yer alan kod ile birlikte Digiturk çağrı merkezini arayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bimeks LG TV Kampanyası

Bimeks LG TV Digitur kampanyasının detayları şu şekildedir:

1. Kampanya 25.02.2015 ile 25.02.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanyadan faydalanabilmek için LG Smart TV faturanızın mutlaka 25.02.2015 veya daha sonraki bir tarihe ait olması gerekmektedir.
3. Kampanyadan faydalanabilmek için kampanya süresi içinde, LG Smart TV modellerinden birini satın almış olmanız ve sonrasında TV’nizi LG yetkili servisi tarafından kurdurmanız gerekmektedir. Lütfen TV kurulumunuz için LG Çağrı Merkezini arayarak randevu almayı unutmayınız.
4. Ultra HD TV ve OLED TV alanlara 6 ay Digiturk Play+ Smart TV Premium Üyelik, LED TV alanlara 3 ay Digiturk Play+ Smart TV Premium Üyelik LG Electronics’ten hediye edilecektir.
5. LG yetkili servisi tarafından TV kurulumunuz gerçekleştikten sonra en geç 1 hafta içinde kurulum sırasında servise vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza promosyon kodu SMS olarak gönderilecektir.
6. Cep telefonunuza gönderilen 15 haneli promosyon kodunu ilk olarak mutlaka LG Smart TV’nizde bulunan Digiturk Play+ uygulamasına girmeniz gerekmektedir. TV’nizde Digiturk Play+ uygulamasını çalıştırdığınızda karşınıza çıkan ilk ekranda “LG hediye kodunu kullan” öğesine basarak kupon kodunuzu giriniz.
7. Promosyon kodları tek kullanımlıktır. Promosyon kodlarının son kullanım tarihi 25 Mart 2016 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliklerini yitirecektir.
8. Promosyon kodlarının kullanılabilmesi için öncelikle LG Smart TV’nizde bulunan Digiturk Play+ uygulamasına kimlik bilgilerinin girişi yapılarak üye profilinin oluşturulması gerekmektedir. Bu bilgiler Digiturk tarafında saklı tutulmaktadır.
9. Hediye edilen Digiturk Play+ Smart TV Premium Üyelik bireysel üyelik ve kullanım içindir.
10. Digiturk Play+ uygulaması tüketicinin internet kotasından harcar. Kullanıcıların kotalarını kontrol ve takip etmeleri kendi sorumluluğundadır.
11. Digiturk Play+ dört ekrandan (cep telefonu, tablet, PC ve LG Smart TV) izlenebilmektedir. Bir üyelik aynı anda sadece 1 cihazda aktif olabilir, bir cihazdan izlenirken, aynı üyelikle başka bir cihazdan giriş yapılamaz.
12. TV üzerinden promosyon kodlarını girerek üyelik yaratıp hediye Premium Üyeliğini aktif eden kullanıcılar artık bu üyeliklerini uyumlu cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarında da kullanmaya başlayabilirler.
13. Hediye edilen üyelik içerikleri sadece yurt içinde izlenebilmektedir.
14. Her bir Digiturk Play+ üyeliği için sadece 1 promosyon kodu kullanılabilecektir.
15. Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir.
16. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez.
17. Kampanyada hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz.
18. LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
19. Digiturk hediye edilen üyeliğin içeriklerinde ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
20. Digiturk, Digiturk Play+ uygulamasındaki yayınların bir bölümünün veya tamamının, süreli ya da süresiz olarak durdurma hakkını saklı tutar.
21. Uygulamanın yüklenmesi ve SMS kodu alımıyla ilgili detaylı bilgi ve desteğe LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden ulaşılabilir. 444 6 543 (LGE)
22. Digiturk Play+ paketleri, üyelik, fiyat bilgileriyle ilgili detaylı bilgiye ve desteğe Digiturk Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir. 0212 473 73 73
– İngiltere Premier Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, İspanya Kral Kupası, Brezilya Futbol Ligi, Rusya Futbol Ligi, Wimbledon ve ATP 1000 Tenis turnuvaları canlı yayınları
– 6 Canlı TV kanalı (Lig TV*, LigTV2, LigTV3, İZ TV, Turkmax Gurme, Moviemax Turk)
– 1000’e yakın film ve yerli-yabancı diziler, belgeseller ve çocuk içerikleri
– Ulusal kanallarda yayınlanan birçok program ve dizinin tekrar-izle bölümleri
– LG Smart TV’de yüksek görüntü kalitesi
– Üyeliğinizi başlattığınız tarihte içerikler farklılık gösterebilir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.