Kampanya Bulucu

Bimeks’ten iPhone Alanlara Apple Watch’a Özel 100 TL indirim Fırsatı

Türkiye’nin önemli teknoloji mağazalarından olan Bimeks, yaptığı kampanyalar ile müşterilerine birçok fırsat ve avantaj sunuyor. Şimdi Bimeks kampanyaları ile Apple Watch’ları 100 TL indirimli olarak alabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Apple kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bimeks internet sitesinden iPhone akıllı telefon alan herkes, yine internet sitesinden alabileceği Apple Watch’larda 100 TL indirim fırsatı yakalıyor. Üstelik CardFinans kredi kartı olan müşteriler 5+4 olmak üzere toplamda 9 taksit fırsatından da yararlanabiliyor. Diğer kredi kartları 5 taksit imkanı sağlıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen tüm müşterilerin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler www.bimeks.com.tr adresine üye olarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya diğer Bimeks mağazalarında da geçerli olacaktır. kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler en yakın Bimeks mağazasına giderek de kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Bimeks mağazasından, ya da resmi internet sitesinden iPhone akıllı telefon almış olduğunuzda, yine kampanya tarihlerinde geçerli olacak ve sadece Apple Watch ürünlerinde geçerli olacak 100 TL’lik indirim çeki verilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Kasım tarihinde başlayan bu iPhone kampanyası 31 Aralık 2015 aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılacak olan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Hangi kredi Kartları ile Kampanyadan Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kredi kartı kullanma zorunluluğu yoktur. Fakat bu kampanyayı, kredi kartlarının yapmış olduğu kampanya ve fırsatları ile birleştirerek daha cazip avantajlardan yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.