Kampanya Bulucu

Bimeks’ten Hopi’lilere Yüzde 10 Paracık Hediye

Hopi’liler kazanmaya devam ediyor. Bimeksten yapacağınız belirli alışverişlerinizde %10 paracık kazanma imkanı yakalıyorsunuz.

Hopi Bimeks Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için öncelikle Hopi üyesi olmanız gerekmektedir. Hopi üyesi değilseniz App Store’dan veya Google Play Store’dan Hopi uygulamasını indiriniz. Uygulama ücretsizdir. Daha Fazla ayrıntıya ulaşmak için şu başlığımızı inceleyebilirsiniz:

Hopi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hopi üyesi olduktan sonra Bimeks mağazalarına gidip dizüstü bilgisayar, beyaz eşya ve televizyon alışverişi yaptıktan sonra kasadaki görevliye hopi kimliğinizi okutmanız gerekmektedir. Böylelikle yaptığınız alışveriş için Hopi hesabınıza %10 paracık yüklenecektir.

Kampanyanın Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Kampanya 15 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. 15 Haziran sonrası yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanya Hangi Bimeks Mağazalarında Geçerli Olacaktır?

Kampanya Hopi üyesi bütün Bimeks mağazalarında geçerlidir. Yalnızca www.bimeks.com.tr adresinde geçerli değildir.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerli Olacaktır?

Hopi Bimeks kampanyası yalnızca Bosch, Siemens, Profilo, beyaz eşya, televizyon ve dizüstü bilgisayar alışverişlerinizde geçerli olacaktır. Bu ürünlerden en fazla %10 kadar Paracık kazanırsınız. Kazandığınız Paracık’ları Hopi üyesi olan bütün Bimeks mağazalarında 75 TL üzeri yaptığınız alışverişlerde harcayabilirsiniz.

Ürün İade ve Değişimlerinde Kazanılan Paracık Ne Olur?

Ürün iade ve değişimlerinde size evrilen paracıklar geri alınır. Eğer Hopi hesabınızda yeterli bakiyeniz yoksa, size verilen paracığı kullanmışsanız ürün bedeli olarak sizden nakit olarak alınır.

Kazandığınız Paracıkları Ne zaman ve Nasıl Kullanabilirsiniz?

1 Paracık 1 TL değerindedir. Paracıklar hesabınıza yatırıldıktan 24 saat sonra kullanılabilir hale gelir. Paracıklarınızı en geç 1 yıl içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Hopi’nin ilk 1 milyon müşterisine hediye olarak verdiği 25 TL’lik paracığın son kullanma tarihi ise 02.06.2015’tir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.