Kampanya Bulucu

Bimeks’te Hopi Paracıklar 2 Kat Değerli

Hem Android, hem de iOS işletim sistemli telefonlarda kullanılan Hopi uygulaması birçok mağazada büyük avantajlar sunuyor. Hopi kampanyaları ile şimdi de Bimeks’ten yapacağınız alışverişlerde paracıklarınız 2 kat değerli olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bimeks kampanyaları ile Hopi uygulamasını kullanarak Bimeks mağazalarından alışveriş yaptığınızda 100 ile 299 TL arası alışverişlerde 10 paracık 2 kat değerli, 300 ile 599 TL arası alışverişlerde 25 Paracık 2 kat değerli ve 600 TL ve daha üzeri alışverişlerde 50 Paracık 2 kat değerli.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Hop, uygulamasını akıllı telefonlara indirerek ücretsiz kullanmaya başlayan müşterilerin hepsi bu kampanyadan faydalanabilir. Fakat kampanya sadece mağazalarda geçerli olacaktır. www.bimeks.com.tr adresinden yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu kampanya için belirlenen son süre 31 Ağustos 2015’tir. Bu tarihten sonra yapılacak olan alışverişlerde bu kampanyanın kuralları ve şartları geçerli olmayacaktır. Bimeks ve Hopi bu kampanyanın kurallarını değiştirme ve sona erdirme haklarını saklı tutarlar.

Paracık Nedir?

Hopi uygulamasını kullanarak yaptığın anlaşmalı mağazalardan kazandığınız puanlardır. 1 paracık, 1 TL’ye tekabül eder. Kampanyadan kazandığınız paracıklar en geç 24 saat içerisinde hattınıza yüklenir ve 1 yıl içerisine mutlaka kullanılmalıdır.

Alışverişi İptal Eder ya da Ürünü İade Edersem Ne olacak?

Bu kampanya kapsamında alışverişi yaparak paracık kazanıp, sonra da iade edebilirsiniz. Böyle bir durumda yaptığınız alışverişten kazandığınız paracıklar hattınızdan geri alınır ve bir daha kullanma şansınız bulunmaz.

Hopi Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

Eğer kullandığınız akıllı telefonun işletim sistemi Android ise Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer akıllı telefonunuzun işletim sistemi iOS ise AppStore’dan yine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.