Bimeks'te Her 4 TL'lik Alışverişe 1 Mil Hediye! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bimeks’te Her 4 TL’lik Alışverişe 1 Mil Hediye!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir? 

“Her 4 TL’lik alışverişe 1 Mil Hediye!” kampanyasının sizlere sunduğu avantaj Bimeks’ten yapılacak her dört liralık alışveriş için Miles & Smiles ayrılacılığı ile bir mil kazanıyor ve bu miller sayesinde de biletlerinizi daha ucuza ya da bedavaya getirebiliyorsunuz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 4 Ekim 2016 ve 10 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bimeks’ten yapacakları alışverişlerde Miles & Smiles ayrıcalığı ile mil kazanacaklar!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey Miles & Smiles kredi kartı ile birlikte Bimeks’ten alışveriş yapmaktır. Türk Hava Yolları ÖZel Yolcu programlarından biri olan Miles & Smiles üyeleri Bimeks mağazalarında yer alan tüm ürün grupları içinden yapacakları alışverişlerden bonus mil kazanma fırsatını elde edecektir.

Kampanyadan Kazandığım Miller Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya üzerinden her 4 TL’lik alışveriş için kazanacağınız bir bonus mil kartınıza 45 ila 60 gün arasında yüklenecektir.

 Kampanya İle İlgili Diğer Koşullar Nelerdir?

Anadolu Jet, Türk Hava Yolları ya da Star Alliance üyesi olan diğer hava yollarından gerçekleştireceğiniz ilk uçuş ya da Miles & Smiles kredi kartınız ile yapacağınız ilk harcamasının Miles & Smiles üyelik hesabınıza eklenmesinin ardından bin mil otomatik olarak üye hesabına eklenecektir.

Müşteriler son bir sene içinde gerçekleştirmiş olduğu alışverişler için de geriye dönük olarak mil işlemesi talebinde bulunma hakkına sahiptir fakat son bir yıl içerisinde kazanmış olduğunuz millerin sisteme işlenebilmesi adına Bimeks resmi internet sitesine üye olmanız gerekmektedir.

Kazanmış olduğunuz miller, bonus mil şeklinde Miles & Smiles üyesi olan kişilerin toplam millerine eklenecektir.

Kazanacağınız miller, fatura üzerinde gözüken tutarın içinden katma değer vergisinin çıkartılması ile hesap edilecektir.

Tüzel kişilere yani şirketlere kesilecek olan faturalar için isim eşitliği aranmayacaktır. Faturayı kesen kişinin beyanı yeterli olacaktır.

Kişisel bilgiler ve Miles & Smiles kartı için THY’da yer alan bilgiler kabul edilecektir. İlave edilmiş olan miller kart seviyelerini koruma ya da yükseltme işlemleri üzerinde herhangi bir etkiye sahip olmayacaktır.

Bimeks kampanya ile ilgili tüm şartları değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.